Teisipäev, 1. september 2020

 Tervitus kooli alguse puhul!


Aeg on koolikott selga vinnata ja sammud kooli poole seada!

Laste päevakava on sama, mis eelmisel õppeaastal. Jagasin täna tunniplaani lehti (vabandust, mõned pered said väikeklassi paberi). Homme, kolmapäeval rütmika tundi ei toimu, kuna otsime jätkuvalt õpetajat. Seega on 4 tundi: 2 eesti keelt, muusika ja kunst. Päev lõpeb kl 12.05. Tunniplaani lisandub aja jooksul ka mudilaskoor, samuti meie kooli kunsti-, spordiring, meisterdamine vm.

Septembrikuus on põhiainetunnis eesti keele epohh ning reedeti võtan kõrvale ka matemaatika kordamise. Oktoobrikuus jätkub matemaatika epohh ja reedeti ka eesti keele kordamine jne.

Endiselt on igal lapsel klassis oma sahtel, kuhu palun tooge vajalikud kooliasjad. Neid saab sinna ise panna iga päev kuni kella neljani.Teeme selle ära esimese nädala jooksul.

Kehalises kasvatuses (esmaspäeval ja neljapäeval) on tunnid hea ilmaga õues staadionil, vihma korral saalis. Palun tagage sobiv sportlik riietus ja jalanõud mõlema ilma jaoks. Neid asju hoiame koridoris lapse kapis eraldi kotis.

Tööõpetuses reedeti jätkame kudumisega. Palun pange selleks kotti 1-2 lõngakera. Kes võtsid kevadel omatehtud puust vardad koju, siis nendega jätkame koolis (võtke kaasa), teised tulge ainult lõngadega, siis saadakse töövahendid õpetajalt. Plaanis on alustada palli või nõelapadja kudumist, nobedamatele on teised ettepanekud.

Loodame, et tuleb tore õppeaasta! Olge terved!


Õpetaja Eve

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar